Blog

Premena – 1. zážitkový beauty tréning v praxi

Premena_espiral
Transformácia / Móda a styling / Motivácia

Premena – 1. zážitkový beauty tréning v praxi

Premena je len kúsok umenia!

Ako sa stať takou ŽENOU akou chcete byť? Ako sa dostať z miesta kde ste, tam, kde budete skutočne šťastná?

ČO majú SPOLOČNÉ rozprávkové a filmové POSTAVY akými boli Popoluška, Vivian z Pretty Woman či Mia z filmu Denník princeznej?

Bola to PREMENA.

…alebo, keď sa z NENÁPADNÉHO plachého KÁČATKA, stáva krásna ELEGANTNÁ a SEBAISTÁ LABUŤ.  Je to transformácia. A osobnostná transformácia je rast!

Cítite sa byť neviditeľná, či málo priebojná alebo výrazne nespokojná? Už viac nmusíte.

Doprajte si aj vy Zážitkový beauty tréning – Premena.

Ako to urobila Ema a mnohí ďalší.

Ide o projekt postojovej zmeny, transformácie myslenia a vyžarovania charizmy. Zmena vizáže k novovybudovanej identite. Tak ako šaty, tak náš intelekt, prvý dojem a osobné vyžarovanie, sú nesmierne dôležité.

Skutočná krása ide z vnútra, tak ako sa cítite a dôverujete si, tak vás vníma vaše okolie.

Transformačné myslenie zahŕňa uznanie potreby zmeny pre dosahovanie žiadúcej budúcnosti a osvojovanie si návykov na dosiahnutie skutočne trvalej zmeny.

Tento typ myslenia je rozhodujúci v dnešnom rýchlo sa meniacom svete, umožňuje nám čeliť výzvam a príležitostiam. Prijatím transformačného myslenia môžete odomknúť svoj plný potenciál a vytvoriť lepší svet pre seba a ostatných.

Len Vy a Tím profesionálov:

 1. Mentálna koučka a trénerka osobného rozvoja
 2. Biznis mentorka
 3. Vizážistka a módna expertka
 4. Vlasová stylistka
 5. Módna fotografka

Vás naučia:

 • Objavovať a rozvíjať svoje silné stránky, hodnoty a talenty /stabilita, napredovanie/
 • Dosahovaním cieľov dať životu zmysel a orientáciu
 • Ako vylepšiť svoj vzhľad počas minikurzu biznis líčenia, úprava účesu, farby vlasov /ďalej zvládať úpravu samostatne/
 • Využívať svoj autentický body image a body styling. Móda alebo štýl? Objavenie, vytvorenie originálneho osobného štýlu /asistované nakupovanie v praxi: pri výbere oblečenia, módnych doplnkov do práce, na voľný čas a na večer, pre rôzne spoločenské udalosti
 • Naša talentovaná módna fotografka, Vám v závere tréningu vyhotoví biznis a life profily (zveční Váš nový sebavedomý look)

Tréningu predchádza Úvodná konzultácia s projektovým tímom

Osobná konzultácia, alebo koučovací rozhovor za účelom prezistenia osobných plánov, túžob a cieľov. Taktiež aktuálneho stavu kompetenciíí a zručností, s cieľom efektívneho namodelovania rozvojového programu. Návrh odporúčaní pre ďalší osobnostný rast.
Úvodnú konzultáciu je možné zrealizovať i telefonickou/online komunikáciou, v prípade, že nie ste z Bratislavy.

Premena a nadstavbové rozvojové programy

Mentorky a koučka Erika Vám pomôže určiť, ktorú stránku Vašej osobnosti alebo oblasť potrebujete zdokonaliť pri Vašom osobnom napredovaní. Pomôže Vám vybudovať sa, či už sa snažíte zlepšiť svoje výsledky, vyrásť do svojej novej role alebo zvýšiť svoj vplyv. Možno sa chcete rozvíjať ako líder alebo umelec, či športovec… môžete to dosiahnuť rýchlo kompetentne a s trvalým efektom.

Nadstavbové rozvojové programy – zväčša bývajú navrhované až v závere, na základe reálneho výstupu z projektu, príklad:

 • Biznis zručnosti v predaji
 • Rozvoj líderskych kompetencií a zručností
 • Majstrovstvo v komunikácii
 • Autentický body image, etiketa – bdelá reč tela, kľúč k sebavedomiu a magickej charizme
 • Profilovanie osobnosti pokročilo – alchýmia vodcovstva 21. storočia
 • Príprava na prijímací pohovor, hodnotiaci motivačný rozhovor
 • Radikálna otvorenosť v praxi, vedieť sa za seba postaviť a sebavedomo vystupovať
 • Produktivita 2.0 – budovanie návykov, zdravý životný štýl, šport

A mnohé iné

Výhodou je, že každá oblasť má svoju osobitú cenu a tak si vždy záujemkyňa vyskladá tréning podľa možností a potrieb.

Premene sa tešia i muži.

Niektorí muži potrebujú len dostať správne noty v podobe konkrétnych ukážok, príkladov, nafotením hotových zostáv.

Milé dámy, páni, musím uznať, toto býva veľmi zaujímavá spolupráca. Vieme byť veľkou oporou pri zostavovaní šatníka – kompletizácia sady: oblek + košeľa + obuv + módne doplnky, tak pri navrhovaní účesu, zastrihávania brady, úprave rúk.

Ema bola účastníčkou premeny ešte v roku 2013.

Odvtedy nám prešlo rukami desiatky žien a mužov, ktorí nás i mnohých zaujali svojimi životnými príbehmi.

Ema bola v rámci tréningovej nadstavby pripravovaná na pohovor do zamestnania, v slovenskom i anglickom jazyku Obsahovo i jazykovo. Bez zaváhania si nový zamestnávateľ vybral práve ju. Bola výborne pripravená. Žiarila sebavedomím, bola veselá a kompetentná.

Viac vám povie samotná Ema.

Čo mi kurz dal

Referencia klientky Emy - Premena

Kurz mi pomohol odkryť moje schopnosti o ktorých som vedela, ale neuvedomovala som si ich. Dodal mi zdravé sebavedomie s navrátil zabudnutú ženskosť a eleganciu. Obdivujem seba samú za všetko čo som dokázala a neviem prestať.

Kurz je založený na praktickej rovine. Poznatky a skúsenosti nadobudnuté na kurze som začala aplikovať v bežnom aj profesionálnom živote. Želaný výsledok sa dostavil bezprostredne po kurze. Intenzívne sa venujem sebarozvoju a tento kurz bola dobrá voľba. Pomohol mi po každej stránke sa perfektne pripraviť na konkrétnu nadchádzajúcu situáciu a výsledkom bol jedinečný úspech.

Rozvíja a zveľaďuje mnohé stránky ženy. Naučila som sa viac o líčení a závideniahodne nalíčiť samú seba. Oživila som si svoj šatník pod odborným vedením a objavila nový rozmer farieb, strihov a štýlov. Spoznala som svoje profesionálne kvality o ktorých som síce vedela, ale nepoznala ich hodnotu.
Všetko čo som sa naučila a o sebe dozvedela teraz využívam naplno a teším sa na ďalšie úspechy.
Želám každej jednej žene podobný zážitok a pocit úspechu.

Referencie – individuálne pre expertov v tíme

Vizážistka Katka
Skúsená vizážistka pracujúca s osvedčenou kozmetikou. Pomocou jednoduchých trikov dokázala moju tvár skrášliť, zjednotiť, rozžiariť pričom pleť sa cítila celý deň príjemne a sviežo a make up vyzeral počas celého dňa rovnako dobre. Jej darom v tejto profesii je detailizmus. Pri líčení ma starostlivo sledovala, poúčala a trpezlivo upozorňovala na chyby, ktoré pri líčení robím a učila ma správnej technike. Je to žena v spoločnosti ktorej som sa cítila krásnou a veľmi príjemne.

Kaderníčka Karin
Prístup orientovaný na potreby a túžby klientky. Išlo o celkovú premenu a ona dokonalo zladila moje očakávania, tému premeny, kvalitu vlasov, tvar a farbu pokožky, tak, že výsledný efekt bol ohromujúci. Niekoľko tipov a trikov ako upravovať vlásky som si odniesla aj domov. Sympatická, komunikatívna s útulným salónom s domácou atmosférou.

Módna stylistka Nina
Ohúrila ma svojím stylingovým nadaním. Dokonalo zladila tému premeny s mojimi obľúbenými farbami a oblečením zdokonaľujúcim moju postavu. Cítila som sa premenená, sebaisto, moderne a veľmi prirodzene.

Fotografka Linda
Jednotlivé kroky programu a osobnosti členok tímu Vás pohltia natoľko, že akýkoľvek strach z objektívu sa bez povšimnutia vytratí a objektív sa spolu s milou a sympatickou Lindou stane neodmysliteľnou súčasťou Vášho dňa. Je to veselá a priateľská profesionálka, ktorá odhalí Vaše silné stránky a spolu s Vami ich naplno využije. Fotenie bude pre Vás príjemný zážitok.

Tréner – prípravy na pohovor v anglickom jazyku – Roman
ja som bola s Romanom maximálne spokojná, veľmi mi hodina s ním pomohla, nehovoriac o užitočnej spätnej väzbe k mojim výrazovým a komunikačných zručnostiam, temperamentu reči. Takže, bol to skutočne skvelý nápad absolvovať aj s ním prípravu na pohovor, tentokrát v anglickom jazyku a opäť trochu inak. Ďakujem za umožnenie stretnutia sa s ním, ďakujem za promptnosť,… proste malo to tak byť.

Trénerka a koučka Erika
Po celú dobu udržiavala profesionálny prístup a zároveň bola nesmierne ľudská, priateľská, otvorená a veľmi vtipná. Našla vo mne mnoho silných stránok, ukázala mi ich, pomohla mi uvedomiť si ich a z premeny vyjsť naozaj premenená, silnejšia, sebavedomá a skutočne poznajúca svoje kvality.

Len na doplnenie:

„Ja som sa s toľkými krásnymi slovami na moju osobu v jednom takomto “balíčku” ešte nestrela 🙂 mne všetky stretnutia a konzultácie neskutočne pomohli a dali viac ako by ste si dokázali predstaviť alebo viem vyjadriť a nesmierne si to vážim a ešte vďačnejšia som za to, že som vás spoznala. Až sa mi chce z toľkej nádhery plakať šťastím ;)“

Ďakujem z celého srdca,

Ema

CHCETE VEDIEŤ O PREMENE VIAC? Konzultujte s nami.

Ako o tom premýšľate Vy?

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *