O NÁS

NAŠE SKÚSENOSTI PRE VÁŠ ÚSPECH

Zoznámte sa s expertným tímom ESPIRAL

Spoznajte nás.
Zistite ako pracujeme v ESPIRAL

Našou misiou je prinášať poznatky a dych-berúce inšpirácie z rôznych vedných disciplín, preverené praxou. Odovzdávať účastníkom funkčné nástroje a stratégie, aby mohli dosahovať vysokú úroveň osobnej a profesionálnej spokojnosti, kontinuálny rast a životný progres - pre zdravý, udržateľný a prosperujúci svet pre všetkých.

Našou víziou je vytvoriť svet plný sebaúcty, súcitu a spolupráce, s proaktívnymi lídrami, ktorí inšpirujú ostatných a pomáhajú im dosahovať úspech.

Našim poslaním je inšpirovať ľudí k akcii, aby podnikli kroky na zlepšenie svojho života. Aby vynikali v chuti do života a pomáhali ostatným robiť to isté.

Office_Espiral_Treningova_miestnost

Spoločne vytvoríme cestu k pozitívnym zmenám a svetovému pokroku.
Veríme, že sme pre vás tým správnym sprievodcom na ceste k lepšiemu a plnohodnotnejšiemu životu.

Kontinuálne pre vás tvoríme atraktívne tréningy a mentoringy, ktoré generujú skutočné a podstatné výsledky. Zväčša však ide o individuálne alebo skupinové rozvojové programy na mieru a na objednávku. Preto je vypísaných tréningov pre verejnosť len niekoľko. Tie priebežne obmieňame a v uvedených termínoch realizujeme. 

Rozvojové programy ako koučingy, mentoringy, tréningy, sa konajú v našich krásnych priestoroch.  Tréningy obsahovo tak, ako ich aktuálne nájdete vypísané v sekcii TRÉNINGY.

Staňte sa najlepšou verziou svojho autentického ja s našim vzdelávaním. Rozvíjajte svoje talenty, odkryte svoj plný potenciál a dosahujte vynikajúce výsledky.

Zostaňte s nami v kontakte a už čoskoro sa vám ohlásime aj s absolútne novými Online kurzami. Budete ich milovať a taktiež študovať s ľahkosťou a nadšením, z pokoja domova, alebo práve tam, kde sa aktuálne nachádzate. V čase, v ktorom vám to najlepšie bude vyhovovať.

Pracujeme na nich a bude to jazda.

Tieto trénerky vám odovzdajú svoje know-how a nekonečnú inšpiráciu

Kto sa o vás ukážkovo postará

CEO | Koučka • Lektorka rozvojových programov, facilitátorka • Mentorka
Vizážistka • Módna štylistka • Lektorka pre etiketu a biznis protokol
Lektorka pre MS Office • Prezi • Genially • Flippity
Lektorka kreatívneho tvorenia
Pohybová trénerka, so zameraním na celostnú harmonizáciu

Nový deň so sebou prináša nové možnosti a príležitosti

Majstrovsky zvládnite každú oblasť svojho života.

Porazte svoje obavy a strachy. Odstráňte svoje slabosti a poukážte na svoju jedinečnosť.
Môže sa stať, že si vybudujete nové prospešné návyky, oslávite svoje dary, talenty a významne uspejete.

Ako povedal môj obľúbený autor, Dale Carnegie

„Začnite a neprestávajte robiť veci, ktorých sa bojíte.
Je to totiž ten najistejší a najrýchlejší spôsob, ako poraziť strach.“ 

Je na vás, či si to dovolíte tiež

Slová účastníkov našich programov

Erika je vynikajúca trénerka i fantastická osobnosť,

ktorá pre náš tím vytvorila počas tréningu unikátne prostredie umožňujúce hlbšie sa spoznať v rámci tímu a zdokonaliť sa zároveň v témach zásadných rozhovorov, spätných väzieb, i mnohých ďalších. Ďakujeme ešte raz za sprevádzanie počas týchto dní, bol to skvelý zážitok!
Ladislav Gajdoschík
Ladislav Gajdoschík
/ Director

Osobnostný rozvoj je dôležitý pre každého, kto chce v živote napredovať.

A to nemyslím len z profesného hľadiska, ale aj súkromného. Erika je tou správnou voľbou, pokiaľ aj v ťažkých situáciách chcete nájsť ľuďskosť, profesionalitu a na maximum využiť Vaše silné stránky. Vďaka jej prístupu a znalostiam sa budete cítiť veľmi príjemne a motivovne. Príjemná atmosféra v priestoroch spoločnosti ESPIRAL umocní Váš zážitok a to čo je najpodstatnejšie, odídete s pocitom plnohodnotne stráveného času a s novou inšpiráciou, tak ako aj ja:-)
Patrik Bognár
Patrik Bognár
/ Head of sales

33 dňové školenie "CEO & HRM • Leadership for the future" bolo veľmi obohacujúce a intenzívne.

Erika je vynikajúca školiteľka, mentorka, koučka a priateľka. Celým tréningom Vás prevedie v jej profesionaliste a zároveň v láske, energii a charizme ktorá z nej vyžaruje. Tréning vedie veľmi cielene, tak, aby ste si vždy odniesli to, čo práve potrebujete. Ak narazíte na svoj vnútorný blok, Erika intuitívne reaguje a začne s Vami pracovať tak, aby blok uvoľnila a vy ste sa vedeli posúvať a rásť ďalej. /viac v Referencie
Petra Drienková
Petra Drienková
/ HR Manager

Vždy, keď sa prihlásim na kurz, tak mi v procese chvíľku trvá, zaradiť sa a zladiť so skupinou,

najmä ak ide o workshop alebo seminár, ktorý sa úplne týka mojej práce. Informácie, aktivity a prístup Teba a žien, ktoré si vybrala ako spolu-lektorky, všetky tréningy, premyslené rozvojové metódy, mi osobne veľmi sadli. Veľmi oceňujem spôsob, akým si nás previedla umením koučovania. Všetko čo sme od Teba a Lucky, Zuzky, Eriky počas kurzu získali, je prudko použiteľné. Navyše si mi dala odvahu priniesť do práce mnoho ďalších vecí a nástrojov. Ďakujem za príjemné prostredie, kde sa naozaj veľmi dobre a slobodne pracuje. Vieš u ľudí láskavým spôsobom podporiť ich sebavedomie, čo vnímam ako vzácne. Tvoje kurzy budem vždy rada odporúčať ďalej . Ďakujem 😉
Katka Makara
Katka Makara
/ Happy Manager

Začnite ešte dnes s našou pomocou