ZUZANA DRANAČKOVÁ

Volám sa Zuzana Dranačková a som certifikovanou lektorkou pre programy MS Office (Microsoft Office Specialist).

Teší ma, že už 15 rokov sprevádzam a podporujem ľudí v ich napredovaní. V ich túžbe sa vzdelávať aj v oblasti technologických, počítačových zručností.

Vďaka vedomostiam naša myseľ silnie, čím sa sami stávame silnými a istými si tým, že vieme nájsť riešenie a spôsob uľahčenia si práce aj pri využití Wordu, Excelu či Powerpointu alebo osviežiť bežné spôsoby prezentovania kreatívnym riešením napr. v Prezi, Genially alebo Flippity, ktoré vždy zaujme.

Denne vediem rozvojové programy, kurzy a konzultácie z oblasti Microsoft Office:

Či ste začiatočník alebo samouk, viem Vám s ľahkosťou poradiť a zodpovedať konkrétne otázky či už pre Windows alebo Mac. S využitím praktických ukážok Vás prevediem úskaliami výpočtov, štatistík, reportov v Exceli tak, aby Vám tento nástroj ušetril čas a bol skutočným pomocníkom.

V aplikácii Word, pri tvorbe dokonalých šablón a formátovaní dokumentov si vyskúšate užitočné tipy a triky a presvedčíte sa aj o tom, že spravovanie a prehľadnosť emailovej schránky v Outlook-u je jednoducho realizovateľná.

Metodiku ako aj celý koncept tréningu vždy nastavujem na mieru pre konkrétne potreby účastníka. Veľký dôraz kladiem na osobný prístup, presnosť, trpezlivosť a prispôsobivosť. Verím, že bez obáv pôjdete do akcie, pretože mojím cieľom je priviezť Vás k tomu, aby ste v praxi uplatnili získané princípy a vedeli vyriešiť situácie vo Worde, Exceli či Powerpointe z pozície radosti a nebáli ste sa klikať.

Teší ma, ak návodmi, radou či ukážkami z tréningu ušetríte Váš čas a vyhnete sa zbytočnému stresu v práci.

Kurzy programovania pre deti

Okrem vzdelávania dospelých sa počas leta, pre spestrenie, venujem aj deťom v ich vedení pri programovaní v prostredí Scratch.

Ako netradičná sprievodkyňa vás prevediem digitálnym svetom i zdanlivo zradnými vodami

V mojom súkromí som dlhoročnou jachtárkou. Je to môj celoživotný koníček. Pretekám na regatách a splavujem moria, či už sú pokojné alebo aj rozbúrené.

Ostatné roky vzdelávam aj jachtárskych nováčikov, či už teoreticky alebo aj praktickými kondičnými plavbami na plachetniciach. Vyučujem tiež jachtársku angličtinu a orientáciu v mapách.

Či už je to bezpečné vedenie lode a posádky alebo efektívne odovzdanie zručností – nezabudnite, nielen v športe platí, že tréning robí majstra ako aj to, že sme jeden pre druhého majákom. Kľúčová je spolupráca, nielen členov posádky k dosiahnutiu super výsledkov alebo k získaniu nezabudnuteľných zážitkov.

Bude mi cťou spolupracovať s Vami, ak sa pre túto zážitkovú formu vzdelávania v Espiral rozhodnete.  

Teším sa na Vás,
Zuzka