LUCIA JACQ

Som Lucia Jacq, elitná vizážistka a módna štylistka, lektorka pre etiketu a biznis protokol

Považujem sa za poradcu vo vytváraní osobitého štýlu odievania jednotlivcov, firemných oddelení či tvorbe harmonickej politiky obliekania pre celé spoločnosti.

Cesta k tejto práci začala v detstve šitím šiat pre bábiky. Vyštudovaním odboru Modelárstvo a návrhárstvo odevov to neskončilo.

Svoju vášeň pre módu a jedinečnosť som vniesla do práce pre prestížnu modelingovú agentúru Elite Model Management. Tu som sa podieľala na “pretváraní” dievčat na modelky.

Zároveň som bola súčasťou organizačnej a produkčnej časti najväčšej modelingovej súťaže na svete Elite Model Look ako doma, tak v zahraničí.

V tom istom období som líčila a upravovala modelky pre reklamné produkcie, pre fotenie do prestížnych časopisov. Spomeniem niektoré: Marie Claire, Eva, LAV, Inspire.

Dodnes pripravujem dámy i pánov na rôzne spoločenské akcie. Líčim a radím pri výbere vhodného oblečenia, módnych doplnkov a celkovej úprave vzhľadu. Za mňa? Tak aby to danej osobe dokonale sedelo, vyzerala štýlovo s citom pre etiketu a vek.

Takmer 10-ročná skúsenosť s modelkami a komunikácia s ich rodičmi ma priviedli k myšlienke odovzdávať svoje skúsenosti ďalej všetkým dievčatám a ženám, ktoré hľadajú čo a ako so svojou krásou, vizážou, vlasmi, postavou.

Vo svojej praxi komunikujem mladým slečnám, aké je “ úplne normálne” byť v puberte. Čo vlastne predstavuje ideál krásy a ako prijať zmenu z dievčaťa na ženu.

Rovnako tak zo ženy, ktorej bola dlhodobo krása popieraná, či sama ju zaznávala, na ženu nádhernú a sebaistú.

Moderná biznis etiketa pre manažérov. Asistované nakupovanie.
Minikurz - sebalíčenie ° Ako na prvý make-up?

Svoje skúsenosti ponúkam zároveň dámam , ktoré majú chuť byť krásne, no nemajú čas stáť hodiny pred zrkadlom. Predstavíme si 6-minútový make-up.

Dámy a páni, čaká vás kariérne povýšenie a potrebujete dodať “ punc” svojej osobnosti? Stotožnením sa s novou rolou a jednoznačným komunikovaním svojej pozície prostredníctvom vhodného obliekania, výzoru či etikety spoločenského správania, to bude hračka. Všetkých, čo majú záujem vyzerať štýlovo, no nakupovanie “nemusia”, radi naučíme, ako rýchlo a efektívne nakúpiť tie správne kúsky do svojho šatníka.

Potrebujete zdokonaliť svoj vzhľad a pôsobenie pri prezentácii pred kamerou alebo vylepšiť profilové fotografie na sociálnych sieťach? Osvojte si manuál fotogenických outfitov a zistite, čo na kamere funguje vzhľadom na vizáž.

Stačí veľmi málo, aby sa dostavil trvalý pocit zmeny a spokojnosti s vlastným výzorom.

Autentická komunikácia s klientom, je v mojej praxi neodmysliteľným pracovným nástrojom. Ďalej ho bezpečne sprevádzam celým procesom nového sebaobjavovania. Spozná samého seba všetkými zmyslami osobnosti tak, ako tomu doposiaľ nebolo. Práve to je jedným z kľúčov trvalej motivácie ku zmene.

Naše služby vám pomôžu dostať sa aj na miesta,
o ktorých ste mali odvahu len snívať.

Našou osobitou srdcovou záležitosťou sú kurzy šité na mieru pre firmy a korporácie, ktoré hľadajú pre svojich zamestnancov možnosť povýšiť imidž (a tým aj prestíž) cez jednotnú firemnú politiku obliekanie.

Nejedná sa o zavádzanie uniformy či rovnošaty. Ide o to, vysvetliť význam správneho dress kódu, osvojiť si detaily spoločenského správania i odievania a aplikovať ho na jednotlivých zamestnancov. Prirodzene v harmónii s individualitou a vkusom každého zúčastneného.

Veríme, že keď sa spoja skúsenosti, zručnosti a správna sebaprezentácia zovňajšku, prichádza k úplne novej alchýmii úspechu u zamestnávateľa, rovnako ako u zamestnancov.

Chcite pre seba viac a zabezpečte si konzultáciu – príďte sa porozprávať o Vašich ambíciách ohľadom samého seba, ohľadom Vašej práce, Vašej sebaprezentácie!

Spolu vytvoríme stabilné, hodnotné dielo, ktoré Vás uistí o vlastnej originalite a zároveň Vás posunie k spokojnosti a nevídanému úspechu.

Posilnite svoje sebavedomie v profesionálnej oblasti, užite si svoju autenticitu a jedinečnosť ako pri výnimočných príležitostiach, tak v každodennom živote.

„Ľudia sa smú viac ako veci reštaurovať, obnovovať, oživovať, napravovať a zachraňovať. Nikdy nikoho neodpisujte.“

– Audrey Hepburn