MIRIAM KLAPPER

Mirka_Klapper

Som Mirka Klapper, pohybová trénerka, so zameraním na celostnú harmonizáciu.

Pohyb sa mi stal životnou vášňou.

Veď pohyb je život sám – dokonalé telo je len bonus.

Aktívnemu cvičeniu som sa začala venovať už v detstve. Už vtedy som milovala pre šport inšpirovať a podporovať iných. Dnes som expertná trénerka aerobiku a fitness, so zameraním na celostný životný štýl.

Vyštudovala som FTVŠ UK v Bratislave, so špecializáciou na trénerstvo aerobiku a nemecký jazyk.

Pred 25-timi rokmi som začínala ako inštruktorka aerobiku a step aerobiku. Od toho času vediem skupinové ako i individuálne tréningy, tvorené pre ženy.

10 rokov som organizovala aerobik-maratóny, s bohatou paletou zostáv a cvičebných choreografií.

Kto som?

Som expertka pre aerobik a fitnes. Vášnivá inštruktorka jógy so zameraním na vedomý život.

Pomáham dosahovať zlepšenie fyzickej kondície, zoštíhlenie, spevnenie a formovanie postavy. Neodmysliteľnou súčasťou mojich tréningov je získanie a osvojenie si života s vnútornou rovnováhou, prehĺbenie vzťahu so sebou a svojim telom. A tak som si zamilovala tiež jogu. Stala sa pre mňa radosťou, dobrodružstvom, odpočinkom – súčasťou mojej naplňujúcej životnej cesty.

Kontinuálnym vzdelávaním a osvojovaním si ďalších foriem a funkčných techník cvičenia, som sa stala expertkou pre správny pohyb. Moje tréningy sú dnes rozšírené o: Bodywork, FUN HIIT tréning, HIIT step, strečing a v bohatom zastúpení o Jogu, s využitím ľahko dostupných pomôcok na cvičenie.

Moje programy sú výživným doplnkom rozvojových a mentálnych programov Espiral, počas ktorých sa naučíte správne cvičiť a dýchať. Zbavíte sa nadbytočného tuku, spevníte svoje telo. Budem vás inšpirovať ako o sebe prospešne zmýšľať a vhodne sa stravovať. Podporíte držanie svojho tela a vybudujete si sebavedomie.

Tým, že získate vášeň pre pravidelný pohyb, prevediete vytúžené zmeny na svojom tele i duši ľahko, kompetentne a s dlhodobým efektom.  

Bude mi potešením pomôcť aj vám získať pozitívny vzťah k cvičeniu a regenerácii, osvojiť si nové prospešné návyky, nájsť vnútornú harmóniu.

Pociťujem hlboké naplnenie, keď môžem ľudí sprevádzať na ich ceste k lepšej verzii samého seba, k stavu keď sa cítia skvelo, keď majú dostatok životodarnej  energie.

A najväčším ocenením je pre mňa pozitívna spätná väzba od klientov, ich žiarivé spokojné úsmevy a to, že sa ku mne radi vracajú a spolu môžeme rásť a tvoriť tie úžasné premeny tela aj ducha.

Výsledky mojej práce

Tešia ma žiarivé, spokojné úsmevy ľudí, ktorých na ceste sprevádzam.

Inšpiruje ma vernosť našich klientov , ktorí chcú s nami rásť a ďalej napredovať.