Referencie od našej klientky Emy

Čo mi kurz dal

Kurz mi pomohol odkryť moje schopnosti o ktorých som vedela, ale neuvedomovala som si ich. Dodal mi zdravé sebavedomie s navrátil zabudnutú ženskosť a eleganciu. Obdivujem seba samú za všetko čo som dokázala a neviem prestať.

Kurz je založený na praktickej rovine. Poznatky a skúsenosti nadobudnuté na kurze som začala aplikovať v bežnom aj profesionálnom živote. Želaný výsledok sa dostavil bezprostredne po kurze. Intenzívne sa venujem sebarozvoju a tento kurz bola dobrá voľba. Pomohol mi po každej stránke sa perfektne pripraviť na konkrétnu nadchádzajúcu situáciu a výsledkom bol jedinečný úspech.

Rozvíja a zveľaďuje mnohé stránky ženy. Naučila som sa viac o líčení a závideniahodne nalíčiť samú seba. Oživila som si svoj šatník pod odborným vedením a objavila nový rozmer farieb, strihov a štýlov. Spoznala som svoje profesionálne kvality o ktorých som síce vedela, ale nepoznala ich hodnotu.
Všetko čo som sa naučila a o sebe dozvedela teraz využívam naplno a teším sa na ďalšie úspechy.
Želám každej jednej žene podobný zážitok a pocit úspechu.

 

Referencie - individuálne:

Vizážistka Katka
Skúsená vizážistka pracujúca s osvedčenou kozmetikou. Pomocou jednoduchých trikov dokázala moju tvár skrášliť, zjednotiť, rozžiariť pričom pleť sa cítila celý deň príjemne a sviežo a make up vyzeral počas celého dňa rovnako dobre. Jej darom v tejto profesii je detailizmus. Pri líčení ma starostlivo sledovala, poúčala a trpezlivo upozorňovala na chyby, ktoré pri líčení robím a učila ma správnej technike. Je to žena v spoločnosti ktorej som sa cítila krásnou a veľmi príjemne.

Kaderníčka Karin
Prístup orientovaný na potreby a túžby klientky. Išlo o celkovú premenu a ona dokonalo zladila moje očakávania, tému premeny, kvalitu vlasov, tvar a farbu pokožky, tak, že výsledný efekt bol ohromujúci. Niekoľko tipov a trikov ako upravovať vlásky som si odniesla aj domov. Sympatická, komunikatívna s útulným salónom s domácou atmosférou.

Módna stylistka Nina
Ohúrila ma svojím stylingovým nadaním. Dokonalo zladila tému premeny s mojimi obľúbenými farbami a oblečením zdokonaľujúcim moju postavu. Cítila som sa premenená, sebaisto, moderne a veľmi prirodzene.

Fotografka Linda
Jednotlivé kroky programu a osobnosti členok tímu Vás pohltia natoľko, že akýkoľvek strach z objektívu sa bez povšimnutia vytratí a objektív sa spolu s milou a sympatickou Lindou stane neodmysliteľnou súčasťou Vášho dňa. Je to veselá a priateľská profesionálka, ktorá odhalí Vaše silné stránky a spolu s Vami ich naplno využije. Fotenie bude pre Vás príjemný zážitok.

Tréner – prípravy na pohovor v anglickom jazyku - Roman
ja som bola s Romanom maximálne spokojná, veľmi mi hodina s ním pomohla, nehovoriac o užitočnej spätnej väzbe k mojim výrazovým a komunikačných zručnostiam, temperamentu reči. Takže, bol to skutočne skvelý nápad absolvovať aj s ním prípravu na pohovor, tentokrát v anglickom jazyku a opäť trochu inak. Ďakujem za umožnenie stretnutia sa s ním, ďakujem za promptnosť,... proste malo to tak byť.

Trénerka a koučka Erika
Po celú dobu udržiavala profesionálny prístup a zároveň bola nesmierne ľudská, priateľská, otvorená a veľmi vtipná. Našla vo mne mnoho silných stránok, ukázala mi ich, pomohla mi uvedomiť si ich a z premeny vyjsť naozaj premenená, silnejšia, sebavedomá a skutočne poznajúca svoje kvality.

Len na doplnenie:

„Ja som sa s toľkými krásnymi slovami na moju osobu v jednom takomto "balíčku" ešte nestrela 🙂 mne všetky stretnutia a konzultácie neskutočne pomohli a dali viac ako by ste si dokázali predstaviť alebo viem vyjadriť a nesmierne si to vážim a ešte vďačnejšia som za to, že som vás spoznala. Až sa mi chce z toľkej nádhery plakať šťastím ;)“

Tréning len na objednávku!

Kedy? Podľa vzájomných časových možností klientky ako i členov profesionálneho tímu.