Referencie od našej klientky Emy

Čo mi kurz dal

Kurz mi pomohol odkryť moje schopnosti o ktorých som vedela, ale neuvedomovala som si ich. Dodal mi zdravé sebavedomie s navrátil zabudnutú ženskosť a eleganciu. Obdivujem seba samú za všetko čo som dokázala a neviem prestať.

Kurz je založený na praktickej rovine. Poznatky a skúsenosti nadobudnuté na kurze som začala aplikovať v bežnom aj profesionálnom živote. Želaný výsledok sa dostavil bezprostredne po kurze. Intenzívne sa venujem sebarozvoju a tento kurz bola dobrá voľba. Pomohol mi po každej stránke sa perfektne pripraviť na konkrétnu nadchádzajúcu situáciu a výsledkom bol jedinečný úspech.

Rozvíja a zveľaďuje mnohé stránky ženy. Naučila som sa viac o líčení a závideniahodne nalíčiť samú seba. Oživila som si svoj šatník pod odborným vedením a objavila nový rozmer farieb, strihov a štýlov. Spoznala som svoje profesionálne kvality o ktorých som síce vedela, ale nepoznala ich hodnotu.
Všetko čo som sa naučila a o sebe dozvedela teraz využívam naplno a teším sa na ďalšie úspechy.
Želám každej jednej žene podobný zážitok a pocit úspechu.

Referencie - individuálne:

Vizážistka Katka
Skúsená vizážistka pracujúca s osvedčenou kozmetikou. Pomocou jednoduchých trikov dokázala moju tvár skrášliť, zjednotiť, rozžiariť pričom pleť sa cítila celý deň príjemne a sviežo a make up vyzeral počas celého dňa rovnako dobre. Jej darom v tejto profesii je detailizmus. Pri líčení ma starostlivo sledovala, poúčala a trpezlivo upozorňovala na chyby, ktoré pri líčení robím a učila ma správnej technike. Je to žena v spoločnosti ktorej som sa cítila krásnou a veľmi príjemne.

Kaderníčka Karin
Prístup orientovaný na potreby a túžby klientky. Išlo o celkovú premenu a ona dokonalo zladila moje očakávania, tému premeny, kvalitu vlasov, tvar a farbu pokožky, tak, že výsledný efekt bol ohromujúci. Niekoľko tipov a trikov ako upravovať vlásky som si odniesla aj domov. Sympatická, komunikatívna s útulným salónom s domácou atmosférou.

Módna stylistka Nina
Ohúrila ma svojím stylingovým nadaním. Dokonalo zladila tému premeny s mojimi obľúbenými farbami a oblečení